DSİ ARAZİ VE TOPLULAŞTIRMA VE TARLA İÇİ GELİŞTİRME HİZMETLERİ DAİRE BAŞKANI SİNAN DEMİRBAŞ ZİYARET EDİLDİ

46. Dönem Yönetim Kurulu olarak meslek alanlarımızı korumak, mesleğimizin ve meslektaşlarımızın sorunlarını ilgili ve yetkili mercilerle paylaşmak amacıyla sık sık gerçekleştirdiğimiz kurum ziyaretlerimiz kapsamında 19.02.2019 tarihinde DSİ Arazi ve Toplulaştırma ve Tarla İçi Geliştirme Hizmetleri Daire Başkanı Sayın Sinan Demirbaş`ı makamında ziyaret ettik. 

 

Görevine yeni atanan Sayın Demirbaş`ı tebrik ederek başladığımız ziyaretimizde 3. Arazi Toplulaştırma Şube Müdürü, üyemiz Atakan Sert de yer aldı. Ziyarette özetle; birlikte çalışabilirlik ve iş birliği, Daire Başkanlığı bünyesine Harita Mühendisi alımları, üniversite eğitimi, kurum bünyesinde çalışan harita mühendisi meslektaşlarımızın konumları ve önemi, kurum içerisinde özellikle "Arazi Toplulaştırması" konusunda son zamanlardaki gelişmelere dair sohbette bulunularak, mesleğimizle ilgili DSİ bünyesinde gerçekleşen faaliyetlere ve mevzuat çalışmalarına ilişkin her türlü katkının Odamızca verileceği vurgusunu yaptık. 

 

Bizleri sıcak ve samimi bir şekilde karşılayan Sayın Sinan Demirbaş`ı yeni görevi sebebiyle bir kez daha tebrik ediyor ve ilgisinden dolayı teşekkürlerimizi sunuyor; meslek ve meslektaşlarımızın yararı için kamu kurumlarıyla temaslarımıza devam edeceğimizi belirtmek istiyoruz.

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Şubat 2019

 


Yukarı Çık