17. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI ÖĞRENCİ BAŞVURU FORMU

Bilindiği üzere, Odamızca, 1987 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenmekte olan Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı‘nın on yedincisi, "Eğitim, İstihdam, Toplum 5.0" teması ile 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında, Ankara‘da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek, kurultay kapsamında "Geoinformasyon Teknolojileri ve Yazılım Fuarı" düzenlenecektir.

 

Kurultayımıza her yıl olduğu gibi bu yıl da belirli sayıda Harita/Geomatik Mühendisliği Lisans öğrencilerinin katılımı Odamızca ücretsiz sağlanacaktır.

 

Odamızın mevcut imkânlarına ve kongre programına bağlı olarak belirlenecek kontenjanlar dâhilinde Üniversitelerden belirli sayılarda öğrencilerin Kurultaya ücretsiz katılımı ve katılım esnasındaki ulaşım ve konaklama ihtiyaçları Odamızca karşılanacaktır.

 

Başvurular değerlendirilirken Odamızın öğrenci üyelerine öncelik tanınacak ve üniversite, kadın-erkek, okunan sınıf gibi kriterlere göre dengeli bir biçimde seçimler yapılarak sonuçlar duyurulacaktır.

 

Son başvuru tarihi 1 Nisan 2019‘dur. Başvurunuzun değerlendirilebilmesi için bilgilerinizi eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.

 

Başvuru için TIKLAYINIZ .

 

17. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı‘nda görüşmek dileğiyle.

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Mart 2019


Yukarı Çık