17. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI, ÜCRETSİZ ÖĞRENCİ KATILIMI BAŞVURU SONUÇLARI

Odamızca, 1987 yılından bu yana iki yılda bir düzenlenmekte olan Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı‘nın on yedincisi, "Eğitim, İstihdam, Toplum 5.0" teması ile 25-27 Nisan 2019 tarihleri arasında, Ankara‘da Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezi‘nde gerçekleştirilecek, kurultay kapsamında "Geoinformasyon Teknolojileri ve Yazılım Fuarı" düzenlenecektir.

 

Kurultayımıza bu yıl da belirli sayıda Harita/Geomatik Mühendisliği öğrencilerinin katılımı mevcut imkanlar ve kongre programına bağlı olarak belirlenen kontenjanlar dahilinde Odamızca sağlanacaktır.

 

Bu bağlamda, Odamızın web sayfasından online olarak açtığımız başvuru formunu eksiksiz ve özenle dolduranların başvuruları değerlendirilmiş,  başvuruya gösterilen özen, Odamızın öğrenci üyelerine öncelik tanınması gibi kriterlerin yanında; üniversite kontenjanları, kadın-erkek dağılımı ve sınıf gibi de kriterler de gözetilerek dengeli bir katılım sağlanması hedeflenmiştir.

 

Başvuru sonuçları ekteki listededir.


17. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı‘na dair daha detaylı bilgilere https://www.hkmo.org.tr/etkinlikler/kurultay/ adresinden ulaşabilir, Odamız web sayfası ve sosyal medya hesaplarından gelişmeleri takip edebilirsiniz.

 

17. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı‘nda görüşmek üzere...

 


TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Nisan 2019
 

 

İletişim: Cuma Tuner - 0539 853 27 70 

               kurultay17@hkmo.org.tr Dosyalar

17. THBTK ÖĞRENCİ KATILIM LİSTESİ (1133 KB) (16.04.2019 11:49:53)

Yukarı Çık