17.TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI PROGRAMI

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası tarafından iki yılda bir düzenlenen, Harita/Geomatik ve Geoinformasyon sektörünün tüm bileşenleri olan Kamu, Özel sektör, Üniversiteler ve öğrencileri bir araya getiren ve ülkemizin mesleğimiz adına en büyük ulusal etkinliği olan Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı`nın 17. si, "Eğitim, İstihdam, Toplum 5.0" temasıyla, 25-27 Nisan 2019  tarihlerinde Ankara Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kongre Merkezinde gerçekleştirilecektir.

 

Kurultaya katılım bedeli (delege statüsünde) 250 TL`dir. Delege katılımcılar;  kurultaydaki tüm teknik oturumlar, paneller ve fuara katılımın beraberinde; öğle yemekleri, kokteyl, kurultay çantası, kalem, bildiri özetlerinin yer aldığı bloknot ve diğer hizmetlerden ücretsiz yararlanacaklardır.

 

Kurultaya (delege olmaksızın) katılımcı statüsünde katılım ise herkese açık ve ücretsizdir. Katılımcı statüsündeki tüm kişiler mevcut teknik oturumları ve panelleri izleyebilir, Geoinformasyon Teknolojileri ve Yazılım Fuarını gezebilir,  çay-kahve ikramlarımızdan ve ulaşım ring hizmetlerimizden faydalanabilirler.

 

Tüm üyelerimiz ve meslektaşlarımızla Kurultayda görüşmek dileğiyle,

 

17.Türkiye Harita Bilimsel Teknik Kurultayı Programı‘na ulaşmak için TIKLAYINIZ .

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Nisan 2019 


Dosyalar

17. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI PROGRAMI (12044 KB) (22.04.2019 10:57:19)

Yukarı Çık