HKMO DİJİTAL ÖDEME SİSTEMİ KULLANIMA AÇILMIŞTIR

Odamız; üyelerimizin ve meslek örgütümüzün menfaati doğrultusunda girişimlerde bulunmaya devam ederek üyelerimizin aidat ödemelerini kolaylaştırmak amacıyla bir süredir altyapı çalışmalarını devam ettirdiği Dijital Ödeme Sistemini hayata geçirmiştir.


Bu sistem ile üyelerimiz, aidat borçlarını yaygın kullanılan birçok kredi kartı aracılığıyla vade farkı olmaksızın 12 taksite kadar taksitlendirerek güvenli bir şekilde ödeyebilecektir. 


Getirilen bu uygulama ile üyelerimiz; 0-12 ay arasındaki biriken aidat borçlarını peşin, 12-24 ay (12 ay dâhil) arasındaki biriken aidat borçlarını 3 taksitte, 24-36 ay (24 ay dâhil) arasında biriken aidat borçlarını 6 taksitte, 36 ay ve üstü aidat borçlarını ise 12 taksitte ödeyebilecektir.


Üyelerimiz; HKMO web ana sayfasındaki "e-Aidat Ödeme" butonundan veya HKMO BİS Üye Girişi ile sisteme giriş yaptıkları sayfada yer alan aidat sekmesinden ödemelerini gerçekleştirebilecektir.


Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak üyelerimiz nezdinde Oda işlemlerini kolaylaştıracak ve üyelerimizin yararına olacak bu gibi geliştirmelere devam edeceğimizi üyelerimizin bilgisine sunarız.


TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Mayıs 2019

Yukarı Çık