MNG KARGO İNDİRİMİ İLE İLGİLİ HATIRLATMA

Odamızın üyelerimizin yararına yönelik başlatmış olduğu girişimler kapsamında, yaptığı piyasa araştırması sonucu MNG Kargo ile imzaladığı indirim sözleşmesine göre Odamız kayıtlarında üyelik kaydı faal olan tüm üyelerimizin (vefat ve istifa hariç) kargo gönderimlerinde %40 indirim olanağından yararlanabilmesi sağlanmıştır.

 

Bu duyurumuz sonrasında söz konusu indirimden yararlanmak için MNG kargo şubelerine başvuran üyelerimizden "şifre bilgisi" istendiği ve firma çalışanlarının eksik bilgilendirilmesinden kaynaklı bazı aksaklıkların yaşandığı öğrenilmiştir. MNG Kargo`nun iç işleyişinden kaynaklanan ve Odamız bilgisi dâhilinde olmadan yapılan bu uygulama nedeniyle üyelerimizin mağduriyet yaşamamaları için gerekli yazılı ve sözlü girişimlerde bulunulmuş olup, üyelerimizin üye sicil numaralarını MNG Kargo görevlisine beyan ederek şifre olarak kullanmalarının sağlanması ile sorun çözülmüştür. Üyelerimiz Kargo Şubelerine başvurduklarında görevli personele Odamızın indirim anlaşması olduğunu hatırlatması, üye kimlik kartını göstermesi ve şifre olarak üye sicil numarasını kullanması yeterli olacaktır.

 

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak üyelerimizin yararına olacak girişimlerde bulunmaya devam edeceğimizi ve hiçbir üyemizin mağduriyet yaşamaması için gereken düzenlemeleri yapacağımızı bir kez daha hatırlatarak üyelerimizin bilgisine sunarız.

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Temmuz 2019


Yukarı Çık