HKMO SAMSUN ŞUBEMİZDE SERBEST ÇALIŞAN ÜYELERİMİZLE VE ŞUBE YÖNETİM KURULUYLA TOPLANTILAR YAPILDI

Samsun Şubemizde Genel Merkez Yönetim Kurulumuz ve Şube Yönetim Kurulumuzun bir araya geldiği bir toplantı yaparak; Şubelerimizin gündem ve taleplerini doğrudan dinlemek, Genel Merkez gündem ve çalışmalarını Şube Yönetim Kurullarıyla ve Bağlı Temsilciklerle doğrudan paylaşmak, birlikte karar almak, birlikte üretmek ve ilişkileri geliştirmek adına 46. Dönem başında başlattığımız ortak gündemli yönetim kurulu toplantılarımıza devam ettik. 

 

Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantı gündemini birlikte ele aldığımız toplantıda, Şube özelindeki sorunları ve beklentileri de toplantı gündemine taşıyarak Genel Merkez ve Şube çalışma ve etkinliklerine dair görüş ve önerileri değerlendirdik. 

 

Akabinde, Yönetim Kurulu olarak Samsun`da serbest çalışan (SHKMMB) üyelerimizle Şubemizde bir araya gelerek Oda çalışmaları hakkında bilgi verdik. Oda sözleşmeleri, birim fiyatlar ve serbest çalışan meslektaşlarımızın karşılaştığı teknik ve hukuki sorunlara dair fikir alışverişlerinde bulunarak üyelerimizin sorularını cevaplandırdık. 

 

Şubelerimizle olan iletişimin güçlenmesi, ortak paydada karşılıklı fikir alışverişleri ile üyelerimize daha iyi hizmet sunulması gayesi ile gerçekleştirdiğimiz yerel toplantılarımızın devam edeceği bilgisini üyelerimize sunarken misafirperverlikleri için Samsun Şubemizin Yönetim Kurulu üyelerine ve çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz.  

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Temmuz 2019 

Yukarı Çık