HARİTA GENEL MÜDÜRÜ TUĞGENERAL DR. OSMAN ALP’E TEŞEKKÜR VE VEDA ZİYARETİNDE BULUNDUK

22 Ağustos 2019 Perşembe günü yayımlanan Cumhurbaşkanlığı 2019/284 sayılı atama kararıyla, Afyonkarahisar İli Kara Kuvvetleri Lojistik Komutanlığı-İkmal Komutanlığı görevine atanan Harita Genel Müdürü, meslektaşımız Tuğgeneral Dr. Osman Alp`e Oda Yönetim Kurulu ve Ankara Şubesi olarak Harita Genel Müdürlüğündeki makamında teşekkür ve veda ziyaretinde bulunduk.

 

Odamız Genel Sekreteri Ali İpek, Örgütlenme Sekreteri Murat Türüdü, Eğitim Sekreteri Dr. Öğr. Üyesi Taylan Öcalan ve Odamız Ankara Şubesi Başkanı Hüseyin Arkan`ın yer aldığı ziyarette; Sayın Osman Alp`e Odamız ve meslek camiamız adına teşekkür ederek ve yeni görevinde başarı dileklerimizi sunduk. 

 

Görevde olduğu süre zarfında Harita Genel Müdürlüğü bünyesinde başarılı çalışmalar yürüten Tuğgeneral Dr. Osman Alp; ülkemizin ulusal haritacılık kurumu HGM`nin üretim gücünün artırılması, veri paylaşımı, kurumlar arası iş birliği ve birlikte çalışılabilirlik hususlarında gösterdiği iyi niyet ve başarılarla gerek mesleğimizin gelişmesi gerekse kamu yararı adına önemli çalışmalara imza atmıştır. 

 

Sayın Tuğgeneral Dr. Osman Alp`e HGM bünyesinde mesleğimize ve Odamıza verdiği katkı ve iş birliğinden ötürü meslek camiamız ve Odamız adına teşekkür ve şükranlarımızı sunuyor, atandığı yeni görevinde başarılar diliyoruz.

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ağustos 2019


Yukarı Çık