TMMOB 6.CBS KONGRESİ FUAR ALANI VE SPONSORLUK HK.

TMMOB adına sekretaryası Odamızca yürütülerek iki yılda bir düzenlenen TMMOB Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi`nin bu yıl 6.`sı 23-25 Ekim 2019 tarihleri arasında, "Akıllı" Şehir ve "Akıllı" Kırsal temasıyla, Ankara`da Türkiye Barolar Birliği Av. Özdemir Özok Kültür ve Kongre Merkezi`nde gerçekleştirilecektir.  Kongremizde kamu kurumları, üniversiteler ve özel sektör temsilcileri ve öğrencilerden oluşmak üzere sektörün tüm bileşenleri bir araya gelecek, bilimsel ve teknik oturumların yanı sıra fotoğraf sergisi, sosyal ve kültürel içerikli oturumlar ve tartışmalar yapılacaktır.

 

 

Üç gün sürecek etkinlikte; temel düşünce konuşmaları, paneller, teknik oturumlar, poster sunumları, tarihi harita sergisi, girişimler için fikir yarışması ve firmaların çözümlerini sergiledikleri 500 m2 ‘lik kapalı fuar alanı yer alacaktır. Fuar alanındaki firmalar ileriye dönük teknolojileri sergileyecek ve bu teknolojilerle ne tür çözümler geliştirdiklerini katılımcılarla paylaşacaklardır.

 

 

TMMOB 6. CBS Kongresi Fuarı`na katılım koşulları ve sponsorluk kalemleri ekte gönderilmekte olup, Fuar‘da yer almak ve/veya sponsor olmak isteyen firmaların 11 Ekim 2019 tarihine kadar Odamıza başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

 

 

Bilgilerinize sunarız.

 

 

Saygılarımızla.

 

 

 

 

      Ali İPEK

 Yönetim Kurulu a.

  Genel Sekreter 

 

 

NOT:

 

  • Başvuruların e-posta yoluyla cbskongresi@hkmo.org.tr adresine stant numarası  belirtilerek yapılması gerekmektedir. 
  • Başvurular tarih sıralamasına göre değerlendirilecektir.
  • İletişim için; 0 312 232 57 77/ Dahili: 135 

 Dosyalar

SPONSORLUK BROŞÜRÜ (8796 KB) (10.09.2019 17:24:32)

Yukarı Çık