ODA DİNLENME SALONUMUZ YENİ HİZMET ANLAYIŞI VE YENİ BİR DEKORASYON İLE HİZMETE AÇILDI

Odamız mülkiyetinde olan ve en son 2008 yılında tadilat yapılarak o tarihten bugüne özel bir işletmeci tarafından işletilen, Sümer1 Sok. 12/2 Kızılay adresindeki Lokalimiz; bu yıl içerisinde tadilattan geçirilerek iç dekorasyonu ve hizmet konsepti ile tamamen yenilenmiş ve artık Dinlenme Salonu olarak Odamız tarafından hiçbir ticari gaye gütmeden tamamen hizmet amaçlı olarak siz değerli üyelerimizin, yakınlarının ve TMMOB üyesi dostlarımızın kullanımına açılmıştır.

 

Dinlenme Salonumuzda; üyelerimize her gün 10.00-21.00 saatleri arasında hizmet verilmektedir (pazar ve resmî tatil günlerinde kapalıdır). Tam zamanlı görev yapan bir personelimiz tarafından hazırlanan çay, kahve, tost ve soğuk aperatiflerin temin edebildiği Dinlenme Salonumuzda, arzu eden misafirlerimizin dışarıdan içecek ve yiyeceklerini getirme imkanları da bulunmaktadır. Üyelerimizin ve yakınlarının Kızılay civarında güvenilir, temiz, aydınlık bir ortamda dinlenebilmelerini, kitap okuyabilmelerini, ücretsiz olarak wi-fi ağımızdan internet erişimlerini sağlayabilmelerini, masa ya da sayısal ortamda oynayabilecekleri birçok farklı oyun seçeneği ile sosyalleşerek hoş vakit geçirmelerini arzu ettiğimiz Dinlenme Salonumuz; herkese hitap eden ortak bir alan olarak hizmet vermeye devam etmektedir. 

 

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak üyelerimize hitap edecek yeni girişimlerde bulunmaya devam edeceğimizi hatırlatarak tüm üyelerimizi Dinlenme Salonumuzda birlikte vakit geçirmeye davet ederiz.


TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Eylül 2019

Yukarı Çık