İSTANBUL DIŞINDA YAŞAYAN YURTTAŞLARIMIZIN DİKKATİNE!

Ülkemizde yaşayan herkesi yakından ilgilendiren Kanal İstanbul Projesine ilişkin, İSTANBUL DIŞINDA YAŞAYAN YURTTAŞLARIMIZ DA görüş ve itirazlarını 2 Ocak 2020 tarihine kadar Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ÇED İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü`ne dilekçe ile iletebilir.


Kanal İstanbul Projesi ÇED raporu 23 Aralık 2019 tarihinde İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü`nün web sayfasında ilan edilmiştir.


İstanbul`da yaşayan yurttaşlarımız projeye ilişkin görüş ve önerilerini İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ve Çevre ve Şehircilik Bakanlığı`na dilekçe ile iletmektedir.


Kanal İstanbul Projesi ÇED raporu sadece İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü web sayfasında yayımlanmıştır. Oysa ki proje İstanbul`da yaşayanlar başta olmak üzere tüm yurttaşlarımızı etkileyecektir.


İstanbul dışında yaşayan yurttaşlarımız projeye ilişkin görüş ve önerilerini sürecin muhatabı olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü`ne dilekçe ile iletebilirler.


Görüş ve öneri göndermek için iletişim bilgileri;

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü

Web:   https://ced.csb.gov.tr

Adres:            Mustafa Kemal Mahallesi Eskişehir Devlet Yolu (Dumlupınar Bulvarı) 9. km. No: 278 Çankaya / Ankara

Tel:     0 312 410 19 91

Fax:    0312 419 21 92

E-Posta:         cevrevesehircilikbakanligi@hs01.kep.tr

 

Ankara`da yaşayan bir üyemizin Bakanlığa ilettiği dilekçe örneğine ulaşmak için TIKLAYINIZ;Dosyalar

Örnek Dilekçe (20 KB) (26.12.2019 12:44:21)

Yukarı Çık