MAPSOFT YAZILIM İLE YAPILAN CAD YAZILIMI İNDİRİM PROTOKOLÜ HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Odamıza tescilli büro/şirket sahibi olarak çalışan, emeği ile bu zor ülke koşullarında mesleki etik değerlerinden ödün vermeden kaliteli hizmet vermeye çalışan siz değerli üyelerimiz ile sektörümüz arasındaki bağların güçlendirilmesi, güncel ve yeni teknolojilerle üyelerimizin buluşturulması ve bu teknolojilere erişimin maddi olarak kolaylaştırılması adına girişimlerde bulunmaya devam eden Odamız; MapSOFT firması ile de bir protokol imzalamıştır. 

 

Lisanslı yazılım kullanımının teşvik edilmesi, lisanssız kullanımdan dolayı oluşabilecek maddi ve manevi zararların önlenmesi ve ekonomik koşullardan dolayı alımı güçleşen bu yazılımların daha kolay edinilebilir hale gelmesi amacıyla Odamız ile MapSOFT arasında imzalan protokol gereğince, yalnızca Odamıza kayıtlı ve tescili güncel olan tüm büro ve şirketlerin harita mühendislik hizmeti üretirken kullanabilecekleri MapCAD yazılımına dair yararlanabilecekleri imkânlar özetle şu şekilde belirlenmiştir:

• Temel Haritacılık Paketinin (MapCAD Ana Modül+GIS/ 18. Madde Uygulama Modülü/Kesit-Kubaj Modülü/Klişeler ve Halihazır Harita Modülü) indirimli toplam fiyatı 3750 TL+KDV olarak belirlenmiştir ve modül bazında da indirimli fiyatlar mevcuttur. 

• Satın alma ücretlerine 2 yıl boyunca sürüm güncellemeleri dahildir. 

• 2 yıldan sonra sürüm güncellemeleri zorunlu olmayıp güncelleme ücreti güncel satın alma fiyatlarının %20`sini geçmeyecektir. 

• Lisans alımlarında vade farkı uygulanmaksızın 3 taksit şeklinde ödeme yapılabilecektir. 

• Temel Haritacılık Paketinin yıllık kiralama ücreti 750 TL+KDV olarak belirlenmiştir.

• Kiralama yöntemi ile lisanslamalarda öncelikle Temel Haritacılık Paketinin alınması gerekmektedir.

• Yıllık kiralama bedeli; Temel Haritacılık Paketi ve ek olarak satın alınan modüllerin indirimli fiyatının %20`si kadardır. 

• 5 sene boyunca kesintisiz kiralama yapıldığında kalıcı lisanslama hakkı kazanılmış olacaktır. 

• Öğrenci üyeler için Öğrenci Üye Kimlik Belgesinin ibrazı halinde öğrenim süreleri boyunca kullanabilecekleri Eğitim Lisansı ücretsiz olarak sunulacaktır.

• Protokol kapsamında alım yapan en az 10 Oda üyesinin birlikte talep etmesi halinde 1 günlük ücretsiz eğitim verilecektir.  

• Firma tarafından Odamız ile birlikte belirlenecek tarihlerde Odamız üyeleri için ücretsiz eğitimler düzenlenecektir. 

 

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak üyelerimizin yararı için gerekli girişimlerde bulunmaya devam edeceğimizi, alternatif benzer yazılımlar ile de görüşme ve müzakerelerimizin devam ettiğini, önümüzdeki günlerde bilgilendirme yapılacağını belirterek MapSOFT firması ile imzalanan protokol hükümlerinden yararlanmaya başlayabileceğinizi bilgilerinize sunarız. 

 

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için:

Satış: 0 216 807 00 13 / info@mapsoft.com.tr

Destek: 0 850 441 00 73 / destek@mapsoft.com.tr

Ulaşılamaması durumunda: 0530 209 37 94

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Aralık 2019

 


Yukarı Çık