JEODEZİ VE JEOİNFORMASYON DERGİSİ, TÜBİTAK ULAKBİM TR DİZİN`DE

Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi (https://dergipark.org.tr/hkmojjd), Odamız tarafından altı ayda bir yayımlanan (Mayıs ve Kasım), özgün makalelerin yer aldığı hakemli, açık erişimli ve süreli bir bilimsel dergidir. 


Özgün bilimsel çalışmalar ile hem araştırmacılara hem de uygulamadaki mühendislere seslenmeyi amaçlayan Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi, TÜBİTAK tarafından yapılan değerlendirme neticesinde 2019 yılından itibaren "TÜBİTAK ULAKBİM TR DİZİN Fen Bilimleri Alanı"na kabul edilmiştir. 


Odamız bilimsel dergisinin ulusal ve uluslararası düzeyde kazanımlar sağlaması yönünde yürütülen çalışmalara katkı sunan ve yoğun olarak çalışan başta Dergi Editörü ve ekibine, Editör Kuruluna, dergiye makale gönderen araştırmacılara ve Odamız emekçilerine teşekkür ederiz. 


Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak TÜBİTAK tarafından ulusal nitelikte dizinlenen ve indekslenen Jeodezi ve Jeoinformasyon Dergisi için bu güzel haberi tüm üyelerimize ve araştırmacılara duyurmaktan mutluluk duyar, Odamız bilimsel dergisine yayın çalışmalarınız ve araştırmalarınızla katkı sunmanızı dileriz. TMMOB 
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Haziran 2020

Yukarı Çık