HKMO MESLEK İÇİ SÜREKLİ EĞİTİM MERKEZİ (MİSEM) ÇEVRİMİÇİ ETKİNLİK PORTALI YAYINDA

Odamızca Şubelerimiz/Merkeze Bağlı Temsilciliklerimiz tarafından üyelerimize yönelik düzenlenen çevrimiçi (online) veya yüz yüze etkinliklerin planlanabildiği, duyurusunun etkin olarak yapılabildiği ve Oda birimlerimizce gerçekleştirilen tüm eğitim, webinar, panel, söyleşi vb. etkinliklerin tek bir ekranda üyelerimiz tarafından takip edilebildiği, planlı ve takvimlendirilmiş bir etkinlik portalı oluşturulmuştur. 

 

HKMO web ana sayfasındaki MİSEM sekmesinden ya da  https://hkmomisem.org bağlantısından ulaşabileceğiniz sayfada etkinlikleri e-posta ya da telefon takviminize kaydedebilir, kayıt gerektiren etkinliklerimizde etkinlik tarihi, saati, bilgilendirme ve hatırlatma uyarısını e-posta ile otomatik olarak alabilirsiniz. Kullanımı sırasında ortaya çıkan ihtiyaçlara göre önümüzdeki süreçte bu uygulamanın geliştirilmesine devam edilecektir.

 

Özellikle salgın nedeniyle evlerimize kapandığımız günlerde, web üzerinden gerçekleşen etkinliklerimizin sayısının artması neticesinde, bu portal vasıtasıyla Şubelerimizin ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizin düzenlediği etkinliklere tüm üyelerimizin daha rahat ulaşabilmesi ve takip edebilmesi, üyelerimizin düzenlenen her etkinlikten maksimum düzeyde yararlanabilmesi, etkinliklerimizin üyeye daha etkili bir şekilde önceden duyurularak üyelerimizin katılım planlarını bu doğrultuda yapabilmesinin sağlanması, Oda hizmetlerinin ve aktivitelerinin üyelere daha etkili bir şekilde ulaştırılması amaçlanmıştır. 

 

Üyelerimizin bilgilerine sunar, sağlıklı günler dileriz. TMMOB 
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Haziran 2020

 

 


Yukarı Çık