HKMO 46. DÖNEM III. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HKMO 46. Dönem III. Danışma Kurulu Toplantısı; 22 Temmuz 2020 tarihinde pandemi şartlarından dolayı video konferans şeklinde Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin, Oda Onur Kurulu üyelerinin, Oda Denetleme Kurulu üyelerinin, Şube Yönetim Kurulu üyelerinin, Bölge temsilcilerinin, Oda Müdürünün, Oda Hukuk, Teknik İşler ve İdari İşler birimlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 
 
Genel Sekreterimiz Ali İpek; açılış konuşmasının ardından 46. Dönemde gerçekleştirilen toplantılar, yapılan yazışmalar, mevzuat çalışmaları, resmi görüşler, açılan davalar, gerçekleştirilen ulusal ve uluslararası etkinlikler, kurumlara yapılan ziyaretler, üyelerimizin menfaatine yapılan girişimler gibi pek çok konuda kısa bilgiler verdikten sonra Odamızın pandemi döneminde de yaptığı çalışmalar hakkında hatırlatmalar yaptı. 
 
46. Dönem çalışmaları hakkındaki bilgilendirmenin ardından Oda Onur Kurulu üyeleri, Oda Denetleme Kurulu üyeleri, Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge temsilcileri; 46. Dönem hakkındaki değerlendirme, öneri ve görüşlerini dile getirdiler. 
 
Pandemi şartlarından dolayı ertelenen ve 28-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 47. Olağan Genel Kurul hazırlıkları üzerine yapılan bilgilendirmelerin ardından toplantıya katılan üyelerimizin görüş, öneri ve talepleri alındı ve Genel Kurulun sağlıklı bir şekilde tamamlanması temennisi dile getirildi. 
 
Birlikte karar alma ve birlikte üretme mekanizmasının önemli bir unsuru olarak son derece verimli geçen 46. Dönem III. Danışma Kurulu Toplantısına katılarak paylaşımda bulunan ve katkı veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz. 
 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Temmuz 2020


Yukarı Çık