HKMO 47. DÖNEM I. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

HKMO 47. Dönem I. Danışma Kurulu Toplantısı; 16 Eylül 2020 tarihinde pandemi şartlarından dolayı video konferans şeklinde Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin, Oda Onur Kurulu üyelerinin, Oda Denetleme Kurulu üyelerinin, Şube Yönetim Kurulu üyelerinin, Merkeze Bağlı Bölge Temsilcilerinin, Sürekli Teknik ve Bilimsel Komisyon başkanlarının, Oda Genel Sekreter Yardımcısının, Oda Müdürünün, Oda Hukuk ve Teknik İşler birimlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 
 
Genel Başkanımız Ali İpek`in açılış konuşması ile başlayan toplantıda Genel Sekreterimiz Murat Türüdü, 47. Dönem Çalışma Programı ile ilgili detaylı bilgiler vererek mesleğimizi ve Odamızı ileriye götürmek için izlenecek yol haritasını anlattı ve toplantıya katılanlardan gelecek öneri ve taleplerle bu yol haritasının geliştirileceğinin altını çizerek birlikte üretme ve birlikte karar alma ilkesinin önemine değindi. 
 
Genel Sekreterimiz Murat Türüdü`nün sunumunun ardında toplantıya katılan üyelerimizden gelen öneri, talep ve değerlendirmeler alınarak 47. Dönem Çalışma Programı`nın nihai hali için gerekli çalışmaların yapılacağı ve bu çalışmaların ardından 47. Dönem Çalışma Programı`nın web sayfamızda yayınlanacağı belirtildi. 
 
Genel Saymanımız Yeliz Karaarslan da önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek Saymanlar Toplantısı ile ilgili kısa bir bilgilendirme yaptı. 
 
Birlikte karar alma ve birlikte üretme ilkesinin önemli bir unsuru olarak son derece verimli geçen 47. Dönem I. Danışma Kurulu Toplantısına katılarak paylaşımda bulunan ve katkı veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür eder, 47. Dönem Çalışma Programı`nın önümüzdeki günlerde web sitemizde yayınlanacağını üyelerimizin bilgisine sunarız. 
 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Eylül 2020


Yukarı Çık