ÇORUM BÖLGE TEMSİLCİLİĞİMİZDE ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

Şubelerimiz ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizin gündem ve taleplerini doğrudan dinlemek,  birlikte karar almak, birlikte üretmek ve ilişkileri geliştirmek adına gerçekleştirdiğimiz ortak toplantılar kapsamında; 03.10.2020 tarihinde Merkeze Bağlı Çorum Temsilciliğimizde üyelerimizle bir araya geldik. 
 
Yönetim Kurulumuz adına Genel Başkanımız Ali İpek`in katıldığı toplantıda; Temsilciliğimiz özelinde yaşanan sorunlar ve taleplerin yanı sıra serbest çalışan üyelerimizin yaşadığı sorunlar konuşuldu ve çözüm önerileri değerlendirildi. Oda Ana Yönetmeliğimiz gereği Oda Genel Kurulu sonrası yeniden atanması gereken il ve ilçe temsilcilerimiz için eğilim yoklaması yapılarak gönüllü olarak görev almak isteyen meslektaşlarımız dilek ve temennilerini dile getirdiler.
 
Ayrıca uzun yıllardır Odamıza ve mesleğimize hizmet ederek Çorum Bölge Temsilcisi olarak görevini sürdüren; ancak yeni dönemde bayrağı devretmek isteyen meslektaşımız Hüseyin Sevcan`a Genel Başkanımız Ali İpek tarafından teşekkür plaketi takdim edildi. 
 
Birlikte karar almak, birlikte üretmek ve güçlenen ilişkiler sayesinde üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızın salgın koşullarının elverdiği düzeyde devam edeceği bilgisini üyelerimize sunarken emek ve katkılarından dolayı Hüseyin Sevcan`a bir kez daha teşekkür ederiz.  
 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ekim 2020


Yukarı Çık