HKMO ANKARA ŞUBEMİZLE ORTAK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPTIK

Şubelerimiz ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizin gündem ve taleplerini doğrudan dinlemek, Genel Merkez gündem ve çalışmalarını Şube Yönetim Kurullarıyla ve Bağlı Temsilciklerle doğrudan paylaşmak, birlikte karar almak, birlikte üretmek ve ilişkileri geliştirmek adına başlattığımız ortak gündemli yönetim kurulu toplantılarımıza devam ederek 12.10.2020 tarihinde Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak Ankara Şube Yönetim Kurulumuzla bir toplantı gerçekleştirdik. 
 
Ankara Şubemizde gerçekleşen toplantıda; Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantı gündemi ile Ankara Şube Yönetim Kurulu toplantı gündeminin birlikte ele alınmasının yanı sıra Şube özelindeki sorunlara ve beklentilere de yer verildi ve Genel Merkez ve Şube çalışma ve etkinliklerine dair görüş ve öneriler de değerlendirildi. Ayrıca önümüzdeki günlerde yapılacak olan temsilci atamalarına ilişkin görüşler paylaşıldı. Bununla birlikte artan işsizlik dolayısıyla istihdamın arttırılması, ücretli çalışanların TMMOB`nin belirlediği asgari ücret üzerinden ücret alabilmeleri için çalışma yapılması, Genel Merkez 47. Dönem Çalışma Programının ve 47. Olağan Genel Kurulda gerçekleştirilen yönetmelik değişikliklerin hayata geçirilmesi ile mesleki denetim süreçleri ve Odamızca yürütülen disiplin soruşturmaları süreçleri hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.
 
Birlikte karar almak, birlikte üretmek ve güçlenen ilişkiler sayesinde üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz ortak yönetim kurulu toplantılarımızın salgın koşullarının elverdiği düzeyde devam edeceği bilgisini üyelerimize sunarken misafirperverlikleri için Ankara Şubemizin Yönetim Kurulu üyelerine ve çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz.  
 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ekim 2020


Yukarı Çık