HKMO ADANA ŞUBEMİZLE ORTAK YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPTIK

16.10.2020 tarihinde Genel Merkez Yönetim Kurulu olarak Adana Şube Yönetim Kurulumuzla bir toplantı gerçekleştirerek Şubelerimiz ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizin gündem ve taleplerini doğrudan dinlemek, Genel Merkez gündem ve çalışmalarını Şube Yönetim Kurullarıyla ve Bağlı Temsilciklerle doğrudan paylaşmak, birlikte karar almak, birlikte üretmek ve ilişkileri geliştirmek adına başlattığımız ortak gündemli yönetim kurulu toplantılarımıza devam ettik. 

 

Adana Şubemizde gerçekleşen toplantıda; Genel Merkez Yönetim Kurulu toplantı gündeminin birlikte ele alınmasının yanı sıra Şube özelindeki sorunlara ve beklentilere yer verildi ve Genel Merkez ve Şube çalışma ve etkinliklerine dair görüş ve öneriler de değerlendirildi. Ayrıca artan işsizlik dolayısıyla istihdamın arttırılması için girişimler yapılması üzerinde duruldu. Odamızın 47. Dönem Çalışma Programı, Şubelerimizce takip edilen mesleki faaliyet denetimleri, güncel mevzuat değişiklikleri, CBS uzmanlığı ve bilirkişilik hakkında görüş ve değerlendirmelerin yapıldığı toplantıda meslektaşlarımızın kullandığı yazılımlarla ilgili yaşanan sorunlara dair de öneri ve değerlendirmelerde bulunuldu. 

 

Birlikte karar almak, birlikte üretmek ve güçlenen ilişkiler sayesinde üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz ortak yönetim kurulu toplantılarımızın salgın koşullarının elverdiği düzeyde devam edeceği bilgisini üyelerimize sunarken misafirperverlikleri için Adana Şubemizin Yönetim Kurulu üyelerine ve çalışanlarına bir kez daha teşekkür ederiz.  

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ekim 2020

 


Yukarı Çık