NETCAD FİRMASI İLE YAPILAN PROTOKOL KAPSAMINDAKİ İNDİRİMLER HAKKINDA BİLGİLENDİRME

Bilindiği üzere lisanslı yazılım kullanımının teşvik edilmesi, lisanssız kullanımdan kaynaklı ortaya çıkabilecek sorunların önüne geçilmesi ve ekonomik koşullardan dolayı alımı güçleşen bu yazılımların daha kolay edinilebilir hale gelmesi amacıyla; Odamız ile Netcad yazılım firması arasında geçtiğimiz yıl bir protokol imzalanarak hayata geçirilmişti. Protokolün süresi her ne kadar dolmuş olsa da üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda ve Netcad ile karşılıklı görüşmeler neticesinde, pandemi süreci ve ülkemizde yaşanan ekonomik sorunlar nedeniyle protokol şartları korunmuş ve özellikle indirim konusunda üyelerimize gerekli kolaylıkların sağlanması hususu bu yıl da devam ettirilmişti.  
 
Geçtiğimiz günlerde firma yetkilileri ile gerçekleştirilen görüşme ve yazışma neticesinde; protokoldeki lisans ve güncelleme konusundaki indirim şartlarının 31 Aralık 2020 tarihine kadar sürdürüleceği, bu tarihten sonra 2021 yılı zamlı fiyatlarının yürürlüğe gireceği bilgisi alınmış, ayrıca kampanya süresince gösterilen ilgi ve lisanslı yazılım kullanma hassasiyeti için de üyelerimize teşekkür edilmiş, bu teşekkür üyelerimiz adına Odamıza iletilmiştir.  
 
Sona eren avantajlı koşullardan ve önümüzdeki yıl gerçekleşecek olan olası zamlardan üyelerimizin mümkün olduğunca olumsuz etkilenmemesi amacıyla 31 Aralık 2020 olan sona erme tarihini bilgilerinize sunarız. 
 
Ayrıntılı bilgi ve başvuru için: hkmokampanya@netcad.com.tr adresine yazabilir; 0538 2342854, 0537 7623192, 0312 2650510 numaralı telefonları arayabilirsiniz.
 
Ayrıca protokol kapsamında Netcad tarafından Odamız üyelerine gerçekleştirilmesi planlanan ücretsiz eğitimlerin birincisi aralık ayında yapılmış olup devamı niteliğinde ve daha kapsamlı gerçekleştirilecek olan 2. eğitim ise Ocak 2021 tarihinde yapılacak ve eğitimin detayları önümüzdeki günlerde ayrıca duyurulacaktır.
 
Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.
 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Aralık 2020


Yukarı Çık