HARİTA BÜLTENİ DERGİMİZİN 104. SAYISI YAYIMLANDI

Üyelerimizle geliştirdiğimiz ve her geçen gün artan bağda köprü görevi yapan unsurlardan biri olan Bültenimiz, zaman içerisinde değişim ve gelişim kaydederek aynı emek ve özveri ile sizlerle buluşmaya devam ediyor.
 
HKMO adına Bülten Yayın Kurulunca hazırlanan Harita Bültenimizin 104. sayısı yine mesleğimizle ilgili güncel gelişmelere, gündeme, bilime, kültür ve sanata dair pek çok içerikle dolu. 
 
Gündeme dair içeriklere yer verdiğimiz 104. sayımızda; pandemi koşullarında Oda olarak neler yaptığımızdan, 47. Olağan Genel Kurul ve Seçimlerinden, 47. Dönem Çalışma Programımızdan, koronavirüs (covid-19) pandemi sürecinde ülkemizde ve dünyada yaşanan detaylardan söz ettik. 
 
Mesleğimize ve Odamıza önemli katkılar veren, bize her alanda rehber olan 10.12.2020 tarihinde yaşamını yitiren değerli hocamız, emekli öğretim üyesi Prof. Dr. Ahmet Aksoy anısına Harita Bültenimizin 95. sayısında yapmış olduğumuz röportajı sizlerle yeniden paylaşarak Prof. Dr. Ahmet Aksoy`un mesleğimize ve Odamıza olan katkılarını bir kez daha hatırlamak istedik.
 
Harita Bültenimizin 104. sayısını Şube ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizden edinebilirsiniz. 
 
Üyelerimizin talep etmesi durumunda Oda Bilgi Sistemindeki kayıtlı adreslerine ücretsiz olarak basılı bülten gönderilecektir.
 
104. sayımızı e-dergi olarak okumak için TIKLAYINIZ.

Harita Bülteninin 104. sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Keyifli okumalar dileğiyle. 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ocak 2021

Yukarı Çık