“DEPREM İZLEME ÇALIŞMALARI VE AFET FARKINDALIĞI” SÖYLEŞİSİ

Bilimi ve tekniği hayatımızın her alanında ve her döneminde yoğun olarak kullanan bir meslek grubunun temsilcisi olarak başlattığımız çevrim içi etkinlikler kapsamında; Genel Başkanımız Ali İpek`in moderatörlüğünde Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü-Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisi Prof. Dr. Haluk Özener ve Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı-Jeofizik Mühendisi Prof. Dr. Ali Pınar`ın katılımlarıyla "Deprem İzleme Çalışmaları ve Afet Farkındalığı" söyleşisini gerçekleştireceğiz. 

 

30 Ocak 2021 tarihinde, saat 20.00`de HKMO YouTube sayfasından canlı yayımlanacak olan ve Kandilli Rasathanesindeki birçok farklı mühendislik disiplini tarafından ve mesleğimiz özelinde yürütülen izleme çalışmaları, alınan ve alınması gereken önlemler, Kandilli Rasathanesinin deprem çalışmalarında ülkemiz açısından önemi, afet bilinci ve kamuoyu tarafından merak edilen sıkça sorulan soruların cevapları gibi pek çok konuya değinilecek söyleşiyi kaçırmamak için canlı yayın öncesi kanalımıza abone olarak bildirimlerinizi açmayı unutmayınız.

 

YouTube Linki: https://www.youtube.com/c/HKMOGenelMerkezi

 

Gerçekleştirilecek seminer ve diğer tüm etkinliklerimiz hakkında detaylı bilgi almak için www.hkmomisem.org sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 

Bilgilerinize sunarız.

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ocak 2021 

Yukarı Çık