ODAMIZ İLE ESRI TÜRKİYE ARASINDA EĞİTİM PROTOKOLÜ İMZALANDI

Değerli üyelerimiz,
 
Odamız Meslek İçi Sürekli Eğitim Merkezi (MİSEM) bünyesinde yürüttüğümüz; gerek kendi imkânlarımız ile verdiğimiz ücretsiz eğitimler gerek ise bazı alanlarda yetkili eğitim kuruluşları tarafından üyelerimize özel indirim şartları ile verilen ücretli ve sertifikalı eğitimler, artarak devam etmektedir.
 
Bu kapsamda üyelerimizin bilim ve teknoloji konusunda yetkinliklerini artırmak, ilgili yazılım ve teknolojilere daha uygun şartlarda ulaşmalarını sağlamak amacıyla Odamız ile ESRI Türkiye arasında bir eğitim protokolü imzalanmıştır.
 
ESRI yazılımlarının sertifikalı eğitimlerinin verilmesi konusunda yetkili kuruluş olan ESRI Türkiye firmasına başvurarak eğitim almak isteyen üyelerimiz (öğrenci üyeler dahil), eğitim başlığına göre %40 - %60 arası değişen oranlarda indirim imkanına sahip olacaktır. 
 
Söz konusu eğitimlerin başlık ve tarihleri, MİSEM sayfamızdaki etkinlik takviminden ve ESRI Türkiye`nin web sayfasından (https://egitim.esri.com.tr/) takip edilebilecektir.
 
İndirimden faydalanmak isteyen üyelerimizin ESRI Türkiye`ye eğitim öncesinde başvuru yaparak Odamız üyesi olduklarını belirtmeleri ve Oda kimlik belgesinin dijital bir örneğini sunmaları yeterlidir.
 
Üyelerimizin bilim ve teknoloji konusunda yetkinliklerini artırmak, ilgili yazılım ve teknolojilere daha uygun şartlarda ulaşmalarını sağlamak amacıyla yürüttüğümüz girişimlerin ve Odamızca bugüne dek kendi imkânlarımız ile sertifika vermeksizin sürdürmekte olduğumuz ücretsiz yazılım eğitimlerimizin bundan sonra da devam edeceği bilgisini paylaşarak sağlıklı günler dileriz.
 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Şubat 2021


Yukarı Çık