ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ İMAR VE ŞEHİRCİLİK DAİRE BAŞKANI SAYIN ERTUĞRUL CANDAŞ ZİYARET EDİLDİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi İmar ve Şehircilik Daire Başkanı ve aynı zamanda Odamız önceki dönemler Genel Başkanı Sayın Ertuğrul Candaş makamında ziyaret edilerek, Ankara Büyükşehir Belediyesinde mesleğimiz ile ilgili yürütülen çalışmalar ve meslek gündemimiz üzerine görüşmelerde bulunuldu. 

 

Oda Genel Başkanımız Ali İpek, II. Başkanımız Ayhan Erdoğan ve Eğitim Sekreterimiz Eray Yıldız`ın katıldığı görüşmede mesleğimiz ile ilgili belediyede yürütülen çalışmaların yanı sıra yapı aplikasyon ve fenni mesullük ile ilgili harita ve kadastro mühendislerinin mevzuatta tanımlı yetki ve sorumluluklarının hayata geçirilmesi, Odamızca yürütülen çalışmalar ve meslek gündemimize ilişkin bilgi alışverişinde bulunuldu. Ayrıca 26-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan 18. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı hakkında da bilgilendirmeler yapıldı. 

 

Ziyaretimiz esnasında ilgi ve misafirperverlikle bizleri ağırlayan Sayın Ertuğrul Candaş`a teşekkür eder, kendisinin çalışmalarında tekrar başarılar diler, ülkemizin ve mesleğimizin yararı doğrultusunda yürütülen tüm çalışmalarda kendisinin her zaman yanında olduğumuzu meslek kamuoyumuza saygılarımızla duyururuz.

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Nisan 2021

 


Yukarı Çık