18. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI ÇEVRİM İÇİ KAYITLARI BAŞLADI

Odamızca 26-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında, "Çoklu Afetler Çağında Kamucu Politikalar" teması ve "Örgütlü Toplum, Mekânsal Zekâ" sloganı ile düzenlenecek olan 18. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı`nın kayıtları başlamıştır.
 
Bugüne kadar kapalı mekânlarda katılımcılarla yüz yüze yürütülen bilimsel ve teknik kurultaylarımız, küresel covid-19 salgını nedeniyle bu defa dijital ortamda çevrim içi gerçekleştirilecektir.
 
Kurultay kapsamında bugüne dek gerçekleştirdiğimiz Mekansal Bilgi Teknolojileri Fuarı ise dijital ortamda sanal fuar şeklinde düzenlenecektir.
 
Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı herkese açık ve ücretsizdir. Kayıt olduktan sonra, 26 Mayıs tarihinde aktif hale gelecek olan çevrim içi etkinlik sistemine giriş yaparak canlı teknik oturumları ve panelleri izleyebilir; soru sorarak etkileşime geçebilir; Mekansal Bilgi Teknolojileri Dijital Fuarına katılarak güncel teknolojik gelişmeleri inceleyebilir; firmalar ile sesli, görüntülü veya yazılı olarak canlı iletişim kurabilirsiniz.
 
Kurultaya katılım sağlayanlara etkinlik sonunda dijital katılım belgesi düzenlenerek e-posta ile iletilecektir.
 
18.Türkiye Harita Bilimsel Teknik Kurultayına kayıt olmak için TIKLAYINIZ. 
 
Etkinlik ayrıntıları ve detaylı bilgiler için TIKLAYINIZ. 
 


TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Nisan 2021


Yukarı Çık