HKMO & ANADOLU SİGORTA TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI İNDİRİM ANLAŞMASI

Değerli Üyemiz,

 

 

Tüm dünyayı etkisi altına alan covid-19 salgını ile birlikte artan sağlık endişelerinizi gidermek için Anadolu Sigorta ile yaptığımız indirim anlaşmasını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. 

 

 

İş birliğimiz kapsamında, Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, yalnızca Odamız üyelerine ve üyelerimizin eş/çocuklarına özel olarak kişi başı yıllık 676 TL (KDV dâhil) primle alınabilecektir. Prim ödemeleri kredi kartına peşin fiyatına 10 taksit olarak yapılabilmektedir. Bireysel olarak satın alabileceğiniz fiyatlarla karşılaştırıldığında %60`nin üzerinde ve değişen oranlarda bir indirim sağlayan bu avantajlı poliçeyi değerlendirmelerinize sunarız.

 

 

Anadolu Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası kapsamında; SGK anlaşmalı özel hastanelerde yatarak tedavilerde sınırsız, ayakta tedavilerde ise yılda 9 defa olmak üzere hizmet alabilirsiniz. Tedavi sürecinde hastanelerden SGK`nın katılım payı (15 TL) dışında sizden hiçbir bir ücret talep edilmeyecektir.

 

 

Aşağıdaki adresten ön başvurular alınarak talep sayısı ve kişiler belirlenecek, ödeme ve poliçenin alınması işlemleri için yetkili aracı Sigorta kuruluşu tarafından ön başvuru yapan üyelerimiz ile iletişime geçilecektir. Kişi başı 676 TL`lik teklif, toplanacak talepler sonrası asgari 2.000 kişilik bir talep sayısına ulaşılması durumunda geçerli olup ön başvuru sayısının bunun altında kalması durumunda yıllık prim tutarı Anadolu Sigorta ile yeniden görüşülerek belirlenecek ve tekrar değerlendirmeniz için sizlerle ayrıca paylaşılacaktır. Tamamlayıcı Sağlık Sigortasının kapsamıyla ile ilgili detaylı bilgileri, aşağıdaki adreste ve ekteki Sıkça Sorulan Sorular dokümanında bulabilirsiniz.

 

 

Konuyla ilgili daha detaylı bilgi almak ve kendiniz, eşiniz veya çocuklarınız için ön başvuruda bulunmak üzere aşağıdaki adresi ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Ön başvurular için: https://etapsigorta.com.tr/hkmo

 

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

 

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Nisan 2021

 


Yukarı Çık