18. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI PROGRAMI

Çevrim İçi Yapılacak Olan Kurultay’ın Web Sayfasından Kayıtları Devam Etmektedir.

 

Odamızca 26-29 Mayıs 2021 tarihleri arasında, "Çoklu Afetler Çağında Kamucu Politikalar" teması ve "Örgütlü Toplum, Mekânsal Zekâ" sloganı ile düzenlenecek olan 18. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı`na katılım için ücretsiz delege kayıtları devam etmektedir.

 

Bugüne kadar kapalı mekânlarda katılımcılarla yüz yüze yürütülen bilimsel ve teknik kurultaylarımız, küresel covid-19 salgını nedeniyle bu defa dijital ortamda çevrim içi gerçekleştirilecektir. Kurultay kapsamında bugüne dek gerçekleştirdiğimiz Mekânsal Bilgi Teknolojileri Fuarı ise dijital ortamda sanal fuar şeklinde düzenlenecektir.

 

Ücretsiz kayıt olmak için https://kurultay.hkmo.org.tr/ adresini ziyaret edebilir, kaydolduktan sonra mail adresinize gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifre ile birlikte 26 Mayıs sabahı itibariyle erişime açılacak olan sisteme yine kurultay.hkmo.org.tr adresinden giriş yaparak panel ve teknik oturumlara katılabilir, soru sorarak etkileşimde bulunabilir, fuar alanını gezebilir, firmalar ile sesli, görüntülü veya yazılı olarak iletişim kurabilirsiniz.

 

Kurultay`a katılım sağlayan bireylere etkinlik sonunda dijital katılım belgesi düzenlenerek e-posta ile iletilecektir.

 

18.Türkiye Harita Bilimsel Teknik Kurultayı Programı`na ulaşmak için TIKLAYINIZ .

 

Etkinlik kayıt sayfasına ulaşmak için TIKLAYINIZ. 

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Mayıs 2021


Dosyalar

18. TÜRKİYE HARİTA BİLİMSEL VE TEKNİK KURULTAYI PROGRAMI (2953 KB) (25.05.2021 17:31:46)

Yukarı Çık