KANDİLLİ RASATHANESİ VE DEPREM ARAŞTIRMA ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ PROF. DR. HALUK ÖZENER ZİYARET EDİLDİ

 

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdürü, meslektaşımız ve Odamız Uluslararası İlişkiler Komisyonu Başkanı Prof. Dr. Haluk Özener; Genel Merkez Yönetim Kurulumuz tarafından makamında ziyaret edildi.

 

Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsünün seçimle göreve gelen ilk müdürü olan ve iki dönemdir görevini başarıyla devam ettiren Prof. Dr. Haluk Özener`in mayıs ayında tekrar bu göreve getirilmesi nedeniyle gerçekleşen ziyaretimiz esnasında Özener, Rasathanenin yürütülen çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra ülkemizde yaşanması olası depremler hakkında yaşanan gelişmeleri ve çalışmaları anlattı.

 

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak, ülkemiz içinbüyük önem arz eden bir kurumun en üst yönetiminde bir meslektaşımızın bulunmasının mesleğimiz ve Odamız açısından çok önemli ve gurur verici olduğunu bir kez daha vurgulayarak Prof. Dr. Haluk Özener`e çalışmalarında başarılar diliyor, her zaman yanında olduğumuzu belirtiyor ve misafirperverliği için bir kez daha teşekkür ediyoruz.  

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Haziran 2021

 

 

 


Yukarı Çık