INTERGEN GENETİK VE NADİR HASTALIKLAR TANI ARAŞTIRMA & UYGULAMA MERKEZİ İLE İNDİRİM ANLAŞMASI İMZALANDI

Odamız, üyelerimizin yararına olan girişimlerde bulunmaya devam ederek INTERGEN Genetik ve Nadir Hastalıklar Tanı Araştırma & Uygulama Merkezi ile indirim anlaşması imzaladı.

 

Farkındalık yaratmak için Nadir Hastalıklar Gönüllüleri Derneği Başkanı Doç. Dr. Gülay Ceylaner`in nadir hastalıklarla ilgili merak edilen soruları cevapladığı videoyu, Odamız YouTube kanalından izleyebilirsiniz. (https://www.youtube.com/watch?v=_I-kjGZKOPM

 

İmzalanan anlaşma ile birlikte Odamızın çalışanları, üyeleri, üyelerimizin bakmakla yükümlü oldukları eş, çocuk ve birinci dereceden yakınları ve Odamıza tescilli büro/şirket sahibi üyelerimizin çalışanları; İNTERGEN bünyesinde yapılabilen tüm genetik test hizmetlerinden liste fiyatları üzerinden KDV dahil %20 indirimle yararlanabilecektir. Özellikle gen kaynaklı nadir görülen ve bilinmeyen hastalıkların tespitine yönelik genetik tanı testleri için Ankara dışında yerinde örnek alımı yapılmamakta olup, kargo ile numune kabul edilecektir ve kargo ücretleri İNTERGEN tarafından karşılanacaktır.

 

İndirim anlaşmasından yararlanabilmek için Odamızın çalışanları ve üyelerinin kimlik kartlarını; üyelerimizin bakmakla yükümlü oldukları eş, çocuk ve birinci dereceden yakınlarının yakınlık derecesini gösterir nüfus cüzdanı ile birlikte üye kimlik kartını; Odamıza tescilli büro/şirket sahibi üyelerimizin çalışanlarının bu büro/şirketlerde çalıştığına dair SGK kayıtlarını İNTERGEN`e sunmaları gerekmektedir. 

 

İndirim anlaşması kapsamına dahil olan genetik test listesine ve daha detaylı bilgiye https://www.intergen.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz. 

 

Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası olarak üyelerimizin yararına olan girişimlerde bulunmaya devam edeceğimizi hatırlatarak sağlıklı günler diliyoruz. 

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası 
Temmuz 2021

 


Yukarı Çık