HARİTA BÜLTENİ DERGİMİZİN 105. SAYISI YAYIMLANDI

 

Üyelerimizle geliştirdiğimiz ve her geçen gün artan bağda köprü görevi yapan unsurlardan biri olan Bültenimiz, zaman içerisinde değişim ve gelişim kaydederek aynı emek ve özveri ile sizlerle buluşmaya devam ediyor.

 

HKMO adına Bülten Yayın Kurulunca hazırlanan Harita Bültenimizin 105. sayısı yine mesleğimizle ilgili güncel gelişmelere, gündeme, bilime, kültür ve sanata dair pek çok içerikle dolu. 

 

105. sayımızda; Odamızdan haberlerin yanı sıra 47. Dönem Yönetim Kurulumuzla bir söyleşi gerçekleştirerek hem bugüne kadar yapılanları hem de bundan sonra yapılacak olanları konuştuk. Gerçekleştirdiğimiz eğitimler ve canlı söyleşilerin beraberinde mesleğimizi gerek değişen iklim koşulları gerek büyük veri gerekse mülkiyet hakkı üzerinden ele alırken başarıyla gerçekleştirdiğimiz Arazi ve Arsa Düzenlemeleri Çalıştayı ile 18. Türkiye Harita Bilimsel ve Teknik Kurultayı`na yer verdik.

 

Harita Bültenimizin 105. sayısını önümüzdeki hafta itibariyle Şube ve Merkeze Bağlı Temsilciliklerimizden edinebilirsiniz. 

 

Üyelerimizin talep etmesi durumunda Oda Bilgi Sistemindeki kayıtlı adreslerine ücretsiz olarak basılı bülten gönderilecektir.

 

105. sayımızı e-dergi olarak okumak için TIKLAYINIZ.


Harita Bülteninin 105. sayısına ulaşmak için TIKLAYINIZ.


Keyifli okumalar dileğiyle.

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ağustos 2021

 


 


Yukarı Çık