HKMO 47. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI SAMSUN`DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 

HKMO 47. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı; 28-29 Ağustos 2021 tarihlerinde, Samsun`da gerçekleştirildi. Genel Merkez Yönetim Kurulu üyelerinin, Oda Onur Kurulu üyelerinin, Oda Denetleme Kurulu üyelerinin, Odamız TMMOB temsilcilerinin, Şube Yönetim Kurulu üyelerinin, Merkeze Bağlı Bölge temsilcilerinin, Sürekli Teknik ve Bilimsel Komisyon başkanlarının, Oda Genel Sekreter Yardımcısının, Oda Müdürünün, Oda Hukuk, İdari İşler, Mali İşler ve Teknik İşler birimlerinin katılımı ile gerçekleşen ilk gün toplantısı; Oda Genel Başkanımız Ali İpek`in açılış konuşması ile başladı.

 

Gündem maddelerinin görüşülmesinden önce tüm katılımcıların kendilerini tanıtmasının ardından Genel Sekreterimiz Murat Türüdü, 47. Olağan Genel Kuruldan bugüne kadar (geride bıraktığımız 1 yılda) yürütülen çalışmalar ve 47. Dönem Çalışma Programı ile belirlenen hedeflerin güncel durumları ile ilgili genel bir bilgilendirme sunumu yaptı. Sonrasında ise Genel Saymanımız Yeliz Karaarslan, mali duruma ilişkin bir bilgilendirmede bulundu.

 

Genel bilgilendirmelerin ardından Oda Onur Kurulu üyeleri, Oda Denetleme Kurulu üyeleri, Odamız TMMOB temsilcileri, Şube Yönetim Kurulu üyeleri, Merkeze Bağlı Bölge temsilcileri ve Sürekli Teknik ve Bilimsel Komisyon başkanları sırayla görüş, öneri ve değerlendirmeleri ile toplantıya katkı sağladılar ve ortak hedeflerin gerçekleştirilmesi adına karşılıklı görüş alışverişi sağlandı; Genel Başkanımız Ali İpek tarafından gelen görüş ve değerlendirmelere ilişkin detaylı bilgilendirme yapıldı.

 

HKMO 47. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantımızın ikinci gününde; 30 Ağustos Zafer Bayramımızın öncesi olması vesilesiyle de Samsun Onur Anıtı`na ve Bandırma Vapuru`na Danışma Kurulumuzca anlamlı bir ziyaret gerçekleştirildi.

 

Birlikte karar alma ve birlikte üretme mekanizmasının önemli bir unsuru olarak son derece verimli geçen 47. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısına katılarak paylaşımda bulunan ve katkı veren tüm arkadaşlarımıza ve misafirperverliği için Samsun Şube Yönetim Kurulumuza ve çalışanlarına ayrıca teşekkür eder, ekte yer alan 47. Dönem II. Danışma Kurulu Toplantısı Raporunu üyelerimizin bilgisine sunarız.

 

HKMO 47. Dönem ll. Danışma Kurulu Toplantısı Raporu‘na ulaşmak için TIKLAYINIZ. 

 

HKMO 47. Dönem Çalışmaları Danışma Kurulu Sunumu‘na ulaşmak için TIKLAYINIZ.  

  

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Eylül 2021

 

 

 Dosyalar

HKMO 47. DÖNEM II. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI RAPORU (183 KB) (01.09.2021 15:29:43)

HKMO 47.DÖNEM ÇALIŞMALARI DANIŞMA KURULU SUNUMU (4083 KB) (01.09.2021 15:29:54)

Yukarı Çık