İLERİ SEVİYE YOL VE KAVŞAK PROJELENDİRME EĞİTİMİ DÜZENLENECEKTİR

 Odamızca ücretsiz olarak "İleri Seviye Yol & Kavşak Projelendirme Sertifikalı Eğitimi" düzenlenecektir.

11-12 Eylül 2021 tarihlerinde, 10.00 - 17.00 saatleri arasında düzenlenecek olan İleri Seviye Yol & Kavşak Projelendirme Sertifikalı Eğitimi ile üyelerimize yol projelerinin süreçleri ve kavşak projelendirme gerçek verilerle uygulamalı olarak anlatılacaktır.

150 kişilik kontenjan ile sınırlı olan eğitimimizin başvuruları; 8 Eylül 2021, saat 23.59`da sona erecektir. Eğitimin toplam süresi dikkate alınarak ortalama katılımın üzerinde kalan üyelerimize Netcad Kampüs Eğitim Sertifikası verilecektir. 

Eğitime başvurup katılma hakkı elde ettiği halde egitim@hkmo.org.tr adresine mazeretini bildirmeksizin eğitime katılmayan üyelerimiz, sonraki eğitimlere başvurmaları durumunda ikinci öncelikli olarak değerlendirilecektir.

Katılım için erişim bilgileri, eğitimde kullanılacak olan örnek veri seti ve gerekli yazılım modüllerinin 1 aylık deneme sürümü lisansı başvuru sahiplerine 10 Eylül 2021 günü e-posta yolu ile iletilecektir.

HKMO MİSEM Yönetmeliği ve HKMO Meslek İçi Eğitim ve Etkinliklere Yönelik Genel Usul ve Esaslar Yönergesi`ne göre eğitime katılım için aidat borcunun olmaması ön şarttır. Eğitime 2021 yılı öncesine dönük aidat borcu bulunmayan üyelerimiz ve aktif öğrenci üyeler katılabilecektir.

Öğrenci üyelerimiz başvuru sonrası e-posta ile egitim@hkmo.org.tr adresine e-devlet üzerinden alınmış güncel tarihli öğrenci belgelerini göndermeleri durumunda eğitime koşulsuz katılabileceklerdir.

İşsiz olan üyelerimiz, başvuruları esnasında bu durumu belirtmeleri ve e-posta ile egitim@hkmo.org.tr adresine çalışmadıklarına dair ekte yer alan örnek SGK dökümünü göndermeleri durumunda eğitime koşulsuz olarak katılabilecektir. İlgili SGK dökümünün gönderilmemesi halinde aidat borcu sorgusu yapılacak ve başvuru bu kapsamda değerlendirilecektir.

150 kişilik kontenjan ile sınırlı olan bu eğitimin başvuruları HKMO MİSEM (www.hkmomisem.org) üzerinden alınacaktır.

Bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası 
Eylül 2021

 

 

Etkinlik Platformu : Microsoft Teams

Eğitimci : Netcad A.Ş.

Eğitim Zamanı : 11-12 Eylül, 10.00 – 17.00  

Eğitim Konu Başlıkları :

Genel Kavramlar ve Arazi Verisinin Oluşturulması

Proje Oluşturma İşlemleri

Güzergâh Tanımlama İşlemleri

Detayların Çizilmesi

Enkesit Alma İşlemleri 

Düşey Güzergâh İşlemleri

Profil Çizimi ve Kırmızı Kotun Belirlenmesi

Rakortman Tanımlarının Oluşturulması

Tipkesit Tanımlamaları 

Kavşak Editörü 

Şevli Kotlu Plan, Enkesit ve Boykesit Çizimleri 

Çıktı ve Rapor İşlemleri 

Projenin 3B Sunumu ve Simülasyonu

Projenin Google Earth`e AktarılmasıDosyalar

ÖRNEK SİGORTA DÖKÜMÜ (1527 KB) (03.09.2021 10:58:46)

Yukarı Çık