İSKENDERUN’DA ÜYELERİMİZLE BİR ARAYA GELDİK

Üyelerimizle olan ilişkilerimizi güçlendirmek, taleplerini doğrudan dinlemek, birlikte üretmek ve birlikte karar almak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantılar kapsamında; Adana Şube Yönetim Kurulumuzun da katılımıyla, 16.10.2021 tarihinde İskenderun`da üyelerimizle bir araya geldik.

 

Yönetim Kurulumuz adına Genel Başkanımız Ali İpek, II. Başkanımız Ayhan Erdoğan ve Eğitim Sekreterimiz Eray Yıldız`ın katıldığı toplantıda; Odamız 47. Dönem çalışmaları, güncel mesleki gelişmeler ve yargı süreçleri anlatıldı. Ayrıca mesleki faaliyet denetimi, sözleşme sistemi, yerelde yaşanan sorunlar, yapı aplikasyon projesi ve uygulamasının müellifliği ve fenni mesuliyeti, LİHKAB süreçlerine ilişkin merak edilenler ve Odamızdan beklentiler, meslek içi eğitimler vb. konularda görüş alışverişinde bulunularak üyelerimizin soruları cevaplandırıldı.

 

Toplantı sonrasında; Adana Şubemize bağlı İskenderun Temsilciliğimiz tarafından düzenlenen, meslekte 30. yılını tamamlayan üyelerimize hizmet plaketlerinin takdim edildiği törene katılım sağlandı.

 

Birlikte karar almak, birlikte üretmek ve güçlenen ilişkiler sayesinde üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantılarımızın salgın koşullarının elverdiği düzeyde devam edeceği bilgisini üyelerimize sunar; misafirperverlikleri ve toplantıya katkı ve katılımları için üyelerimize, Adana Şube Yönetim Kuruluna ve İskenderun Temsilciliğimize teşekkür ederiz.

 

 

 
TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Ekim 2021

 


Yukarı Çık