KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ HARİTA MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRENCİLERİ İLE BİR ARAYA GELDİK

 

Kocaeli Bölge Temsilciliğimizin düzenlemiş olduğu, Kocaeli Üniversitesi Harita Mühendisliği Bölümü öğrencilerinin katıldığı Tanışma Çayı etkinliği; 15.10.2021 tarihinde gerçekleştirildi. Bölüm başkanı Prof. Dr. Arzu Erener`in açılış konuşması ve bölüm tanıtımı  ile başlayan etkinlik; Kocaeli Bölge Temsilcimiz Cuma Özdemir`in konuşması ve Oda Yönetim Kurulumuz adına Örgütlenme Sekreterimiz Hüseyin Arkan`ın sunumu ile devam etti. Ardından Prof. Dr. Haluk Konak ve Prof. Dr. Ozan Arslan konuşmalarını yaptılar.

 

Odamızın amaç ve çalışmalarından bahsedilen Tanışma Çayı`nda; Odamızın kurumsal yapısı ve Oda-öğrenci ilişkileri üzerine keyifli sohbetler gerçekleştirildi. Öğrenci meslektaşlarımıza Odamızın ve mesleğimizin geleceğinin kendilerinde olduğu ve mesleğimize sahip çıkmalarının gerekliliği vurgulandı.

 

Mesleğimizin geleceği olan öğrenci meslektaşlarımızla salgın koşullarının elverdiği ölçüde bir araya gelmeye devam edeceğimizi ifade ederek; Kocaeli Bölge Temsilcimiz Cuma Özdemir ve temsilcilik yönetim kurulu başta olmak üzere etkinliğin gerçekleştirilmesinde katkı ve katılım sağlayan akademisyen üyelerimize ve öğrenci meslektaşlarımıza teşekkür ederiz. 

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Kasım 2021

 

 

 

 

 


Yukarı Çık