TRABZON’DA ÜYELERİMİZLE VE TRABZON ŞUBE YÖNETİM KURULUMUZLA TOPLANTILAR GERÇEKLEŞTİRDİK

 

Üyelerimizle olan ilişkilerimizi güçlendirmek, taleplerini doğrudan dinlemek ve birlikte karar almak amacıyla gerçekleştirdiğimiz toplantılar kapsamında 23.10.2021 tarihinde Trabzon`da, Trabzon Şubemizin düzenlediği kahvaltıda üyelerimizle bir araya geldik. Akabinde; Şubemizin gündem ve taleplerini doğrudan dinlemek, Genel Merkez gündem ve çalışmalarını Şube Yönetim Kurullarıyla birlikte değerlendirmek ve birlikte karar almak adına sürdürdüğümüz toplantılar bağlamında Trabzon Şube Yönetim Kurulumuzla da bir toplantı gerçekleştirdik. 

 

Serbest çalışan üyelerimizle KTÜ Sosyal Tesisleri`nde gerçekleştirdiğimiz ve Yönetim Kurulumuz adına Genel Başkanımız Ali İpek, II. Başkanımız Ayhan Erdoğan, Genel Saymanımız Yeliz Karaarslan, Örgütlenme Sekreterimiz Hüseyin Arkan`ın ve Oda Müdürümüz Onur Sevencan`ın katıldığı toplantıda; LİHKAB sürecine dair merak edilenler, mesleki faaliyet denetimi, yerelde yaşanan sorunlar, yapı aplikasyon projesi ve uygulamasının müellifliği ve fenni mesuliyeti, kent genelinde imar uygulaması ve sağlıklı kentleşme konularında yaşanan sorunlar, mesleki sorunlara ilişkin Genel Merkezimizin yürüttüğü çalışmalar, etkinlikler ve hukuki süreçler hakkında bilgilendirme ve Odamızdan beklentiler konularında görüş alışverişinde bulunduk. Üyelerimizin sorularını cevapladık.

 

Öğleden sonra, Şube Yönetim Kurulu ile Şube hizmet mekânımızda gerçekleştirdiğimiz Ortak Yönetim Kurulu Toplantısında ise Şube özelinde yaşanan sorunlara, yaşanan aksaklıklara, karşılıklı beklentilere ve Şubemizin önerilerine dair istişare ve görüş alışverişinde bulunduk.

 

Birlikte karar almak, birlikte üretmek ve güçlenen ilişkiler sayesinde üyelerimize daha iyi hizmet sunmak amacıyla gerçekleştirdiğimiz üye toplantılarımızın ve ortak yönetim kurulu toplantılarımızın salgın koşullarının elverdiği düzeyde devam edeceğini tekrar belirtir; misafirperverlikleri ve toplantıya katkı ve katılımları için tüm üyelerimize ve Trabzon Şube Yönetim Kurulu üyelerimize teşekkür ederiz.

 

 

TMMOB
Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası
Kasım 2021

 

 


Yukarı Çık