4. FIG GENÇ HARİTACILAR KONFERANSI KAYITLARI BAŞLADI

 4. FIG Genç Haritacılar Konferansı, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası yürütücülüğünde düzenlenecek olan FIG Kongresi öncesinde 5-6 Mayıs 2018 tarihlerinde, "Sınırların Ötesinde, Haritacıların Değişen Rolü" temasıyla ülkemiz ev sahipliğinde, İstanbul`da gerçekleşecektir.

4. FIG Genç Haritacılar Konferansının amacı, daha önce 2012`de Roma`da, 2014`te Kuala Lumpur`da ve 2016`da Christchurch`te düzenlenen Genç Haritacılar etkinliklerinin artarak süregelen başarılarını, ülkemiz ev sahipliğinde dördüncüsünü gerçekleştirerek devam ettirmektir. FIG 2018 Kongresinden hemen önce başlayıp iki gün sürecek olan bu etkinlik; Genç Haritacıların mesleki anlamda güncel gelişmeleri takip edebileceği çalıştaylar, sunumlar, grup çalışmaları ve sosyal etkinlikleri kapsayacak olup, ulusal ve uluslararası iletişim ve işbirliği için genç haritacılara fırsat sunmaktadır.

FIG tarafından 35 yaş ve altındaki Harita / Jeodezi ve Fotogrametri  / Geomatik bölümlerinden mezun Mühendisler ve öğrenciler olarak tanımlanan bütün Genç Haritacılar, 4. FIG Genç Haritacılar Konferansına katılmaya davetlidir.

4. FIG Genç Haritacılar Konferansı Başvuru Formu için tıklayınız

Konferansla ilgili detaylı bilgi için tıklayınız .

FIG Genç Haritacılar etkinlikleriyle ilgili gelişmeler için FIG Young Surveyors Network`u (FIG Genç Haritacılar Ağı) aşağıdaki sosyal medya hesapları üzerinden takip edebilirsiniz.

https://www.facebook.com/FigYoungSurveyorsNetwork/
https://www.facebook.com/groups/26072565877/
https://twitter.com/fig_young


Yukarı Çık