TMMOB CBS`11 KONGRE GEZİSİ

TMMOB CBS‘11  KONGRE GEZİSİ

  Sabah saat 08:30‘ da belirlenen yerlerden katılımcıların alınmasıyla gezimiz başlıyor. İlk durağımız Kemer Marina.Teknemiz Kemer Turkiz Marina dan 09.30 - 10.00 gibi misafirlerini alarak tura başlar. İlk mola yerimiz Phaselis Koyu dur. Burada 1 saatlik yüzme molası verilir. Ayrıca Antik Phaselis Kentini gezme imkanımız vardır. Teknemiz tekrar hareket eder ve 2. mola yerimiz olan Mehmet Ali Bükü ( Cleopatra Koyu ) ulaşır. Burada öğle yemeğimizi alarak denize girme imkanı devam etmektedir. Öğle yemeği molamızdan sonra Teknemiz 3. ve son  mola yerimiz olan Alacasu Koyu (Cennet Koyu ) na demir atar. Buradaki molamızın ardından teknemiz dönüş yoluna geçer enfes manzaraya karşı içeceklerimizi yudumlarken Korsan Mağarası yakınlarından geçilerek misafirlerimizin görmeleri sağlanır. Akşam 16.30-17.00 saatlerinde Kemer Turkiz Marina‘ya ulaşılır. Antalya ‘ya dönüş için araçlarımıza binilir ve yola çıkılır. Başka etkinliklerimizde buluşmak için vedalaşıyoruz...

Gezi Ücret Bilgileri: kişi başı 50 TL

•v      Antalya - Kemer Turkiz Marina  ulaşım

•v      Kemer Tekne Turu

•v      Öğle Yemeği (4 çeşit salata-Tavuk Izgara-Ringa Balığı-Bulgur Pilavı-Makarna - Mevsim Meyvası)

•v      Tekne Turunda alınan alkollu - alkolsüz içecekler  

•v      Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler :

•v      Örenyeri ve müze giriş ücretleri,

•v      Örenyeri ve müze girişlerinde indirimlerden yararlanabilmek için indirim kartlarınızı yanınızda bulundurmayı unutmayınız! (Müze Kartları)

Not: Kongre Süresince şehir içi alternatif geziler de düzenlenecektir.

Geziye katılım için rezervasyonlar NOTA TOUR tarafından gerçekleştirilecektir. Ayrıca kongre süresince açık olacak tur firması standından da gezi rezervasyonları alınacaktır. Ayrıntılı bilgi ve rezervasyon için:

NOTA TOUR

Şeyda Ceylan - 0530 663 77 11

Emine Durmaz - 0532 599 10 35

Tel:  0(242) 323 79 70  

Fax: 0(242) 323 79 37   

Web: http://www.notatour.com/

Email: info@notatour.com

Adres: Çağlayan Mah.2043 sok.Huzur Apt.

Kat:1 Daire:5 Antalya


Yukarı Çık