AİDAT ÖDEME SİSTEMİ

Kullanıcı Bilgileri
Siteniz Güvenli mi?
Aidat borcunuzu Param POS Ödeme Sayfası ile ödeyeceğinizden Kredi kartı bilgilerinize 3.şahıslar tarafından erişim mümkün değildir. Param POS sistemi 6493 sayılı kanun ile kurulmuş olan Turk Elektronik Para A.Ş ürünü olup,yapı olarak tüm sahtecilik önleme ve risk izleme sistemlerine sahiptir.


Kredi kartı bilgilerim sizin tarafınızdan kaydediliyormu?
Hiç bir şekilde kredi kartı bilginiz tarafımızdan izlenmemekte ve kaydedilmemektedir. Param POS Ödeme Sayfası sayesinde bu bilgiler Param POS sistemi ile sizin aranızda gizli kalmaktadır.


Yanlış ödeme yaptım ne yapmalıyım?
TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Merkezi Mali İşler Birimi ile iletişime geçerek şayet ödediğiniz tutar tahakkuk edilen borcunuzdan fazla ise Kredi kartı ödemeleri iade kuralları çerçevesinde ödediğiniz tutarı geri alabilirsiniz.


Makbuzumu nasıl alabilirim?
TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Genel Merkezi veya Şubelerinin herhangi birinden makbuzunuzu alabilirsiniz.


Ödemeyi gerçekleştirdim ancak aidat borcum eksilmedi ne yapmalıyım?
Ödeme yaptıktan sonra, aidat borcunuzun ödediğiniz miktarda eksildiğini göreceksiniz. Ancak buna karşın aidat borcunuz düşmedi ise, bu durumu e posta ve/veya telefon ile TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Genel Merkezi Mali İşler Birimi’ne bildirebilirsiniz. Banka kayıtları incelenecek ve gerekli düzeltmeler yapılacaktır. Her hangi bir ihtilaf durumunda banka kayıtları esas alınacaktır.

Yukarı Çık