İSTANBUL ÇALIŞMA PROGRAMI

>YÖNETİM KURULU İÇERİĞİ

26.03.2018

TMMOB

HARİTA VE KADASTRO MÜHENDİSLERİ ODASI

İSTANBUL ŞUBESİ

25. DÖNEM ÇALIŞMA PROGRAMI

 

Bizler, kurulduğu 1976 yılından bu yana Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası İstanbul Şubesi yönetimini sizlerle birlikte paylaşmayı ve birlikte yönetmeyi ilke edindik. Bilimin ve aklın yol göstericiliğinde, insan öncelikli hedefimizden sapmadan, katılımcı, kapsayıcı ve çoğulcu anlayışımızla, birlikte üreten, paylaşan ve geliştiren kültürümüzle, demokratik ve çağdaş bir meslek örgütü inancımızla çalışmalarımızı sürdürdük. Mesleki faaliyetlerimizin toplum yararı çerçevesinde yürütülmesi ve Mesleğimiz ile meslektaşlarımızın haklarının savunulması için çaba harcadık.

25. dönemde de mesleki sorunların ülke sorunlarından bağımsız olmadığını bilerek, yaşamın her alanında mesleğimize ve ülkemize sahip çıkmak, değerlerimizi aydınlık geleceğe taşımak ve daha ileriye götürmek için Çağdaş Demokrat Değer ve İlkelerimizle mücadele etmeyi görev biliyoruz. Bilimin ve teknolojinin halkımızın gereksinimleri doğrultusunda kullanılması ilkesi, çalışmalarımızın temelini oluşturmaktadır. Bizler, 25. Dönem HKMO İstanbul Şubesi yönetim kurulu olarak uzun deneyimler sonucu, sizlerin katkılarıyla oluşturduğumuz çalışma anlayışı ve ilkelerimizden ödün vermeden, onurlu geçmişimizden aldığımız güçle, çalışmalarımızı sürdüreceğiz.

Çağdaş Demokrat Değer ve İlkelerimizle aynı haritadayız. Yönetimlerin başarısının üyelerin paylaşımları ve katkıları ile artacağına yürekten inanıyoruz.

Dosyalar

25. Dönem Çalışma Proramı (372 KB)

Yukarı Çık